Czy można jeść cukierki musujące w ciąży?

Witam Jestem w 25 tygodniu ciąży i tu chcę zadać moje pytanie. Ostatnio bardzo mocno mam ochotę na cukierki musujące dodam że przez całą ciążę do tej pory nie miałam żadnych zachcianek ani nic z tych rzeczy. Czy takie cukierki musujące mogą zaszkodzić dziecku?

Cukierki musujące nie zaszkodzą dziecku. Skoro ma Pani na nie ochotę to powinna Pani je zjeść. Ciąża to taki piękny stan kiedy organizm nas zaskakuje jeśli chodzi o prosukty na które mamy ochotę.