Czy można palić marihuanę przy stosowaniu leków uspokajających?

witam. Od ponad 2 tyg. biore sympramol w dwóch dawkach po 50mg. I chydroksyzyne w wyjatkowych sytuacjach na zaburzenia somatyzacyjne. Czy te leki moga źle zadziałać z zapaleniem marichuany. Czy zagraża to zdrowiu? Wczesniej nie miałam złych doświadczeń z thc. tam gdzie przebywam jest to legalne.

Lek. Michał Lenard

Nie ma odpowiednich badań naukowych, które sprawdzałyby bezpieczeństwo takiego połączenia, dlatego odradzam palenie marihuany. Pozdrawiam!