Czy można zajść w ciążę po jednym włożeniu penisa do pochwy?

Siedzieliśmy z chłopakiem i postanowiliśmy zobaczyć jakie uczucie jest bez prezerwatywy. Dla bezpieczeństwa postanowiliśmy pozbyć się ejakulatu. Pozbyłam się go ustami. No i potem usiadłam pochwą na jego członku. Było to tylko jedno włożenie. Jakie są szanse na to, że jestem w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Szansę przy jednokrotnym włożeniu penisa do pochwy jest minimalne.
Proszę w przyszłości pamiętać, że wytarcie penisa z ejakulatu nie zabezpiecza jednak przed ciążą. Płyn ten bowiem wydzielany jest przez cały okres podniecenia partnera.

Pozdrawiam