Czy na podstawie wyniku badania drożności jajowodów można stwierdzić, czy jest możliwa ciąża?

Mam pytanie,czy na podstawie wyniku przy badaniu drożności jajowodów można jednoznacznie stwierdzić,że macica jest za mocno obkurczona abym mogła zajść w ciążę i ją utrzymać. Trzon macicy przodozgięty,prawidłowej wielkości i kształtu.AP-30mm.Endometrium linijne.W rzucie przydatków bez patologii. Zatoka Douglasa wolna. Bardzo proszę o odpowiedż.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby można wysunąć taka tezę ,proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego