Czy naczyniaki wypukłe usuwa się tylko laserem?

Moja córka ma naczyniaka wypukłego na skroni, powiększa się wraz ze wzrostem. Na dzisiaj tj. 18 września miała wyznaczony termin na zabieg laserem w szpitalu na Spornej w Łodzi lecz nie zjawił się lekarz który miał przeprowadzać zabieg. Tam dostałam namiary do Pana. Zapisałam ją na 22 września. Liczę na Pańską pomoc. Zrozpaczona matka 5-cio miesięcznej córeczki, z którą chodzę od lekarza do lekarza. Czy naczyniaki wypukłe usuwa się tylko laserem.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się ponownie do szpitala przy ul. Spornej i okreslic dalsze postępowanie.