Czy po wyleczonym zapaleniu rogówki można kontynuować noszenie soczewek kontaktowych?

Witam, czy po wyleczonym zapaleniu rogówki można kontynuować noszenie soczewek kontaktowych?

Witam.jeżeli nablonek jest prawidłowy to można. Jeżeli jest blizna w rogowce gładka to można. Jeżeli oko się zaczerwieni po 1 dniu to trzeba odczekać ok.3 tyg.pozdrawiam serdecznie