Czy przyczyną mojej wysypki może być borelioza?

Od 7-mój lat leczę się na boreliozę.Co pół roku brałam się antybiotyku w zeszłym roku w maju byłam w szpitalu na antybiotyku w kroplówkachach .W grudniu miałam zgłosić się na następne leczenie.Jest problem bo kolejkę mam na wrzesień w tym roku.Pojawiła się wysypka swędząca na brzuchu i kilka na rękach czy przyczyną może być borelioza i jak sobie z tym poradzić ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Należałoby określić inne cechy tej wysypki. Radziłbym udanie sie na konsultację dermatologiczną. Pozdrawiam.