Czy taki wynik eeg dziecka oznacza jakąś chorobę?

Witam. Moja 6cioletnia córka miała przeprowadzone EEG pare tygodni temu. Mieszkamy za granicą, a podróż do Polski aby zobaczyć się z neurologiem jest na razie niemożliwa. Dostałam dzisiaj wynik badania. Proszę o wytłumaczenie, ewentualną chorobę i możliwe objawy. Badanie prowadzono w stanie czuwania i podczas snu, po deprywacji snu. Czynność podstawową stanowią symetryczne, nieregularne fale o częstotliwości 7.5-8.5 Hz, o amplitudzie do 55 uB. Rz- słabo zaznaczona. Grafoelementy faz snu są dość dobrze wyrażone. Wrzeciona przysenne są symetryczne o częstotliwości 14-15 Hz. W czuwaniu i podczas snu, na tle typowej dla wieku czynności wolnej w okolicach czołowo-skroniowo-ciemieniowych, z przewagą strony lewej, rejestruje się fale wolne o częstotliwości 3.5-4.5 Hz, o amplitudzie do 135 uV, oraz fale ostre i zespoły fali ostrej z falą wolną. Fs i Hv - nie zmienia zapisu. Wniosek: zapis ze zmianami zlokalizowanymi w okolicach czołowo-skroniowo-ciemieniowych, z przewagą zmian po stronie lewej, z czynnością napadową.

EEG do interpretacji klinicznej , Opisane zmiany podrażnieniowe , w lewej części mózgu ! Ważne objawy ; wywiad, stosowane leki . Sam opis to za mało ... Konieczna pełna konsultacja NEUROLOG DZIECIĘCY . Ważne objawy , ogólny stan zdrowia, Jaki wywiad ?? Pozdrawiam.