Czy te wyniki badania kinaz są w normie?

Dzień dobry, Otrzymałam dziś wyniki badań krwi, na których CK wynosi 225, a CK-MB 5,1. Czy te wyniki są w normie?
KOBIETA, 30 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry.

Przedstawiony wynik z CK - należy analizować na podstawie norm przedstawionych na wyniku badania.

Według norm to od 24 do 170 IU/I.

CK MB mniejsza niż 12 j.m./l.

Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym lub zlecającym diagnostykę lub ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu który oceni wynik z objawami klinicznymi.

Pozdrawiam