Wyniki badań przy silnym dyskomforcie w klatce piersiowej i wysokim ciśnieniu

Dzień dobry.Kilka dni temu zgłosiłem się na SOR ponieważ od pewnego czasu odczuwałem dosyć silny dyskomfort w klatce piersiowej oraz w miarę wysokie ćiśnienie. .Zrobiono mi EKG, które wyszło w normie oraz dodatkowe badania ( z krwi). Najważniejsze dla mnie są wyniki: CK-MB wynik: 12 Ul oraz Troponina I wynik: 0,01 ng/ml. Inne wyniki to: Chlorki 101 mmol/i, Kreatynina 1 mg/dl, MDRD >60 ml/min/1,73m2 (przelicznik GFR - 120,111) Potas 3,62 mmol/i, Sód 138 mmol, HCT 50,4%, HGB 17 g/dl, Histogram - w

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przedstawione wyniki badań są w normie. Ostry zespół wieńcowy został wykluczony. Możliwe, że musi Pan mieć skontrolowane ciśnienie tętnicze. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.