Czy ten wynik bety pokazuje jednoznacznie ciążę?

Mam pytanie miesiaczkke milam 15.04 do tej pory nie mam wykonane 3 testy ciazowe pozytywne badanie beta hcg wykonanne woczoraj wyszla 10298 czy to ciaza

Redakcja abcZdrowie

Witam, testy ciążowe wykonane przez Panią oraz poziom beta hCG nie pozostawiają wątpliwości – jest Pani w ciąży. W takiej sytuacji warto sprawdzić za 2 dni czy poziom gonadotropiny kosmówkowej wzrasta – powinien się podwoić i w dynamicznym tempie przyrastać przez cały pierwszy trymestr. Zachęcam do lektury artykułu, odnajdzie tu Pani również normy dla poszczególnych tygodni ciąży pierwszego trymestru: https://portal.abczdrowie.pl/hcg-wolna-podjednostka-beta. Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.