Czy to krwawienie po łyżeczkowaniu jamy macicy jest normalne?

Dzień dobry, Mam 42 lata, 06.06 (poniedziałek)miałam zabieg łyżeczkowania z powodu obfitych krwawień miesiączkowych. Krwawienie po zabiegu pojawiło się dopiero w 08.06 (środa) i trwa już dwa tygodnie, od 4 dni nasiliło się. Czy jest to normalne?

Z uwagi na długi czas trwania i wysokie ryzyko anemizacji, powinna Pani jak najszybciej skonsultować z ginekologiem, bądź udać się na ginekologiczną izbę przyjęć.