Czy to skutki uboczne leku Bibloc?

Witam . czy lekarz rodzinny moze przepisac mi leki na bol nerek , zapalenie nerek ? Po badaniu krwi na parametry nerkowe itp. Bola mnie nerki biore neofuragine jakis czas bol ustepuje ale po kilku tygodniach nawraca i znowu musze brac furagine bez recepty. Wczesniej nie mialam takich problemow czy to moze byc od leku bibloc ? Zazywam go od 4 miesiecu no i po 2 miesiacach brania tego leku wystapily te objawy czy to ma cos wspolnego . boje sie ze to jakis torbiel czy guz. Dziekuje za zetelna odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego