Czy to znaczy, ze nie ma szans na ciążę?

Witam. Od dwóch miesięcy jestem na stymulacji owulacji, miałam podany zastrzyk pregnyl na pęknięcie pęcherzyka, owulacja wystąpiła ok. dwa dni później. W 11 dniu po zastrzyku zrobiłam badanie beta hcg, wyszło 2,3. Czy to znaczy, ze nie ma szans na ciąże? W takim razie dlaczego nie wyszło trochę powyżej 0? Pozdrawiam.

Szanowna Pani, myślę że taki wynik wyklucza ciążę, ale zawsze warto powtórzyć badanie