Czy wynik badania histopatologicznego świadczy o początku RZS?

Witam mam 39 lat mialam mały guzek na kolanie odebralam wynik histopatologiczny i opis jest taki w bardzo drobnym materiale szczątkowe utkanie mikroskopowe zbliozne do guzka reumatoidalnego co to oznacza czy jest to pocatego RZS?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponują udać się do lekarza rodzinnego