Czy z takim wynikiem coś zagraża mojemu dziecku?

Dzień dobry, jestem w 31 tygodniu ciąży odebrałam badania i w osadzie moczu met. cytometrii przepływowej wykryto mi leukocyty 56,9 i bakterie 2450,3 . Czy z takim wynikiem coś zagraża mojemu dziecku? Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie. Czy po prostu udać się do lekarza jak najszybciej.?

Lek. Michał Lenard

Wyniki wskazują na infekcję układu moczowego. Nie oznacza to zagrożenia dla dziecka, ale sugeruję udać się do lekarza w miarę możliwości jak najszybciej. Pozdrawiam!