Czym może być spowodowany mlekotok?

Witam, Mam 27 lat,zdiagnozowane PCO oraz insulinooporność. Do tej pory leczona byłam duphastonem na wyregulowanie cyklu. Po ostatnim cyklu -57 dniowym (w 45 dniu zaczełam stosowac duphaston) w pierwszym dniu nowego cyklu pojawił się u mnie mlekotok który trwa do dziś ( 22 dzień cyklu), lekarz przepisał mi badanie poziomu prolaktyny oraz leki obnizające jej poziom (bromergon). Wynik badania wskazał natomiast że poziom prolaktyny mam w normie - 11. Czym więc może być spowodowany mlekotok?

Lek. Tomasz Budlewski

Mlekotok może wynikac z przyjmowanych leków, tabletek antykoncepcyjnych, niedoczynności tarczycy. Proponuję oznaczyc TSH oraz udac się koniecznie do lekarza endokrynologa, a najlepiej byłoby udac się do lekarza ginekologa endokrynologa.