Depresja spowodowana przeprowadzką do nowego miejsca

Niedawno przeprowadziłam się w nowe miejsce. Jestem w ciąży i lekarz stwierdził u mnie depresję. Teraz mam lęki, nie mogę spać w nocy, dopadają mnie wspomnienia z byłego domu, w którym mieszkałam i tęsknię z nim. To dziwne, bo wcześniej cieszyłam się przeprowadzką, dużym, nowym mieszkaniem. Teraz przeraża mnie wizja mieszkania z dala od dawnych znajomych, opuszczenia dawnego domu. Płaczę, nic mnie nie cieszy. Czy to depresja? Brałam leki, a psychiatra uznał, że mogły one wywołać depresję.

Witam,
dużo zmian zaszło ostatnio w Pani życiu. Zarówno przeprowadzka do nowego miejsca jak i ciąża mogą mieć wpływ na Pani stan. Zachęcałabym do wizyty u psychoterapeuty. Dla dobrostanu maluszka ważne jest, żeby jego mama była szczęśliwa.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl