Dlaczego krwawienie się przedłuża przy torbieli jajnika?

Witam , mam problem mam torbiel 62mm 45mm na jajniku , krwawienie trwa juz 13 dni. dostałam plastry anty, odrazu przykleiłam w środe, miało to powstymac krawienie. mineły 4 dni. krwawienie sie nie zmienia. boje sie ze mi nie pomoże . po jakim czasie powinnam sie zacząć martwic? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli nadal trwa krwawienie to wskazana jest ponowna wizyta u lek ginekologa