Dlaczego mam to wrażenie upojenia alkoholem?

Od 3 lat mam odczucie jakbym była pod wpływem alkoholu, do tego są nerwy, niepokój, dekoncentracja. Obecnie przyjmuję leki: Depratal - 60 mg, Fluanxol - 4,5 mg, Preato - 150 mg,. Też od 3 lat leczę się psychiatrycznie i proszę powiedzieć, czy takie objawy to nerwica, psychoza, depresja czy może być to od leków - szczególnie to pod wpływem alkoholu? Kobieta, 35 lat

Witam,

najlepszym wyjściem będzie udanie się na wizytę stacjonarną do lekarza prowadzącego, gdyby okazało się, że odległe są terminy na wizyty stacjonarne to zamówić wizyte teleporade w której lekarz oceni czy stosowane leki nie prowadzą do opisanego stanu.

Pozdrawiam