Dlaczego mam takie objawy podczas leczenia?

Od 3 lat odkąd też leczę się psychiatrycznie odczuwam jakbym była pod wpływem alkoholu - np.: widzę niewyraźnie, podwójnie, otoczenie odbieram jakby z daleka, ogłuszona, otumaniona. Czuję też wtedy wiele razy obniżenie nastroju, nerwy, miewam wtedy także czarne myśli, czyli np. samobójcze - bez większego zamiaru ich wykonania, ale nie jestem pewna. Co mi jest? Czy to nerwica, psychoza, depresja? Czy to może od leków psychiatrycznych? Kobieta, 35 lat

Trudno odpowiedzieć, ponieważ nie napisała Pani jakie leki stosuje. Koniecznie należy powiadomić o tych objawach lekarza psychiatrę, który prowadzi Pani leczenie.