Dlaczego moja córeczka nie chce jeść?

Witam, mam córkę, która 14 stycznia skończyła pół roczku, mam problem, ponieważ nie chce mi jeść, a szczególnie mleka. Gdy się urodziła ważyła 4,560 kg, a w tej chwili waży 6300 kg, rano, jak się obudzi, ok. ósmej, dostaje butlę, robię jej 150 ml i dodaję do mleka kaszkę bezmleczną, zostawia ok. 40 ml i tak jest za każdym razem, mało kiedy mi zjada wszystko, deserki i zupki je, ale też nie w obfitych ilościach, czego może to być przyczyną. Byliśmy u lekarza w grudniu z wynikami badań i lekarz powiedział, że wszystko ok, to nie wiem, czasami również wieczorem, jak robię jej butle po kąpieli, to nie chce, wypycha jęzorkiem i po jedzeniu. Proszę o radę. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam;)

Domyślam się, że maluszek prawidłowo przybiera na wadze, inaczej lekarz pediatra na pewno zacząłby diagnostykę albo przepisał leki stymulujące apetyt. Proszę karmić maluszka małymi dawkami, zwłaszcza nowych pokarmów i stopniowo je zwiększać oraz podawać mleko na żądanie, zwłaszcza w nocy. Może to być dość uciążliwe, ale na pewno zaspokoi głód malucha.

Pozdrawiam