Dlaczego pocę się w nocy?

Witam. Mam 18 lat i od 2-3 dni Strasznie pocę się w nocy w ten sposób, że rano cała pościel jest mokra (i poduszka, i kołdra łącznie z prześcieradłem) Do tego rano boli mnie głowa czasem w okolicach czoła i skroni a czasem w okolicach potylicy i na samym czubku. Jem normalnie wszystkie posiłki, sypiam trochę więcej niż 9h. Zaczęło mnie to trochę martwić.

Dzień Dobry Panu,

Proszę niezwłocznie udać się na wstępną konsultację do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić lekarza o przyjęcie "na cito".

Lekarz zadecyduje, jakie podjąć kroki diagnostyczne, celem ustalenia, co jest przyczyną objawów u Pana.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej