Dolegliwości po urazie rdzenia kręgowego

Dzień dobry, mam uraz rdzenia kręgowego na poziomie c6, c7, jestem sparaliżowany od szyi ale ręce mam sprawne. Intensywnie ćwiczę jazdę na wózku po domu i chyba w związku z tym zaczęły boleć mnie ręce w okolicach łokci i niżej. Nie mam praktycznie możliwości udania się do lekarza i prosiłbym o poradę jak postępować, czy przerwać jazdę wózkiem czy wdrożyć jakiś inne ćwiczenia? Czy jazda może pogłębić ból? Jak ręce są w bezruchu to nie bolą ale jak np. ściskam coś to zaczyna się ból, niektóre ruchy nie wywołują dolegliwości a niektóre są bardzo silne./ Da się coś poradzić na odległość?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z lekarzem rodzinnym [zamówić wizytę domową]. Myśle że dwudniowy odpoczynek powinien pomóc.