Domowy sposób na udrożnienie od złogów żył i tętnic

Dzień dobry ! Znalazłem przepis na lekarstwo, które ma pomócprzepchać, udrożnić od złogów żyły i tętnice. Mianowicie: mieszanka soku z 5 cytryn, miodu i czosnku odstawiona na tydzień do lodówki. Następnie spożywamy 1 łyżkę dziennie. Jak Państwo to oceniają? Czy to pomaga?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, współczesna wiedza medyczna nie ocenia skuteczności domowych lekarstw. Udowodnionym sposobem udrożnienia tętnic są zabiegi wykonywane przez chirurgów naczyniowych, a spośród leków zarejestrowane wskazania mają kwas acetylosalicylowy i statyny. Pozdrawiam.