Drętwienie nóg a skrzywienie kręgosłupa
Witam od pewnego czasu drętwieją mi nogi i odczuwam swego rodzaju "mrowienia, przepływy". Jestem umówiony na usg nóg tylko nie wiem jaki zrobic czy żył czy tętnic? Mam również krzywy kręgosłup i dosc czesto mnie pobolewa i mysle że może to byc tez od kregoslupa sam juz nie wiem. Prosze mi coś doradzić. Z góry dziekuje. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.