Drgawki podczas operacji bajpasów u 82-latki

Drgawki podczas operacji bajpassow moja babci 82 lata.Miala zaplanowana operacje bajpass na sierpien ale w zwiazku z licznymi nadzerkami w przelyku kazano najpierw sie tym zajac. Po ustablizowaniu babci i jej cukru podjeto decyzje o opetacji bajpass bo zyly miala bardzo nie wydolne. Operacja byla w piatek. Dzis jest w spiaczce farmaklogicznej a jutro ma miec badanie glowy bo podczas operacji byla 3x reanimowana i dostala drgawek. Co to moze byc czego sie spodziewac?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest sprawdzenie czy nie doszło np do udaru. Więcej powie lekarz prowadzący na podstawie stanu ogólnego. Z opisu wynika iż stan jest ciężki.