Drżenie rąk i kołatanie serca a zabieg operacyjny tarczycy

Jestem po operacji tarczycy, uzupełniam letroksem 50, ale od jakiegoś czasu czuję że to za dużo bo po zażyciu leku trżęsą mi się ręce i kołacze sercea wynik TSH to 6,8. Co robić bo wizyty do endokrynologów to pół roku

Trzeba wcześniej udać się na kontrolę do endokrynologa w trybie pilnym oraz wykonać badanie poziomu wapnia we krwi, bo być może objawy są związane z niskim jego poziomem. O wszystkim musi bezpośrednio zadecydować lekarz rodzinny.