Duszności i ból klatki piersiowej po przebudzeniu

Obudziłem się z dusznością i bólem klatki piersiowej, które trwały ok. 15-20 min W piątek biegałem około 1h, a wczoraj byłem na basenie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zdecydować o konieczności odpowiednich badań. Jeżeli ból jest ostry, gniotący, nie ustępujący w klatce piersiowej zawsze należy wykluczyć zawał serca, dlatego przy tego typu objawach koniecznie proszę zgłosić się do lekarza, czy to swojego, czy też pogotowie lub SOR.