Duszności, ucisk w gardle, świszczący oddech

witam mam takie dziwne objawy nie jestem chory na nadciśnienie nie mam problemów z sercem tętno spoczynkowe dobre ale raz na jakiś czas robi mi się tak że duszno i ucisk w gardle myślę że to nerwy nigdy tak nie miałem nie mam ucisku w klatce świszczącego oddechu co to może być

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą być na tle stresowym, ale sugeruję jednak wizytę u lekarza rodzinnego i wykonanie badania EKG.
Pozdrawiam