Duże jabłko Adama u kobiety

Witam. Czy to normalne że jestem dziewczyną a mam duże jabłko Adama ? Choruję na maskulinizację. Kariotyp i hormony w normie. Czy mi to kiedyś zniknie, czy są jakieś ćwiczenia bez zabiegu chirurgicznego ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli wyrównanie hormonalne jest prawidłowe to zmiany moga sie cofnąć lub zahamować, jednakże jeżeli nie będzie efektów zalecałbym wizyte np u lekarza chirurga plastycznego celem konsultacji. Pozdrawiam