Guzek w okolicy wargi sromowej

Witam. Przedwczoraj w okolicy pachwiny a wargi sromowej wyczułam małego guzka. Nie jest on widoczny i też nie boli za mocno, ale zaczęło mnie to martwić tym bardziej, że z mężem staramy się o dziecko. Cierpię na zespół policystycznych jajników i przyjmuję regularnie luteinę od 16 - 25 dnia cyklu, teraz jestem w 24 dniu cyklu. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuję koniecznie udać się do lekarza ginekologa.