Guzek za uchem po usunięciu migdałków

Witam od około 3 lat posiadam miekki , przesuwalny guzek za uchem . poczatkowo guzek pojawil sie dziwnym trafem po usunieciu migdalkow , urosło , zropiało coś tam wycisnołem , potem co jakis czas robili sie na nim takie strupki a od 2 lat zmniejszylo sie znacznie o 70% i tak juz jest nic sie nie wydziela

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości oceny guzka nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co jest jego przyczyną i sugeruję kontakt z lekarzem. Być może jest to przetoka po zabiegu usunięcia migdałków.