Guzki podskórne u 2-letniego dziecka obciążonego nerwiakowłókniakowatością

Dobry wieczór.Czy to możliwe, że u dwuletniego dziecka obciążonego nerwiakowłóknowatością moga pojawić się guzki podskórne?Wyczuwam u córki coś w formie guzka w dolnej części potylicy.Zaznaczam iż moja dziewczynka ma bardzo liczne plamy typu caffe latte, - większość z nich jest ciemna,albo na etapie ciemnienia i ciagle pojawiają się nowe.Bardzo sie martwię.Mój partner przyjmuje doustne leki hamujące rozwój tej choroby,istnieją takie leki dla dzieci? CzyKLINIKA w Warszawie przyjmuje prywatnie?

Proszę jednak pytać (a najlepiej przyjechać do) dr Karwackiego w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie - Poradnia NF1. On ma największą wiedzę...
Guzki podskórne typowo pojawiają się dopiero w okresie dojrzewania...