Ile brzuszków trzeba zrobić, aby stracić 1 cm w talii?

Ile brzuszków trzeba zrobić, aby stracić cm w talii i ile cm można stracić przez tydzień, przy wykonywaniu codziennie 200 brzuszków? Proszę o przybliżoną wartość.

ponad rok temu

Witam,

szybkość redukcji masy ciała (przejawiająca się zmniejszeniem obwodów) zależy do wielu czynników:
- indywidualnych możliwości organizmu
- intensywności ćwiczeń
- wyjściowej masy ciała
- ciężkości ćwiczeń
- metabolizmu.

Systematycznie wykonywane ćwiczenia z pewnością przyniosą zamierzony efekt.
Najlepiej wykonywać je pod okiem instruktora/nauczyciela wychowania fizycznego, który skoryguje ewentualne błędy.

Pozdrawiam