Ile powinnam schudnąć? Mam 13 lat

Mam 166 cm wzrostu, a ważę 76 kg. Mam 13 lat. Jestem nastolatką. Staram się ograniczać jedzenie.
13 LAT ponad rok temu

Witam.

W chwili obecnej można u Ciebie stwierdzić otyłość.
Udaj się jak najszybciej na wizytę lekarską.
Jeśli w jej czasie okaże się, iż tycie nie ma podłoża chorobowego, skonsultuj się z dietetykiem, który wypyta Cię o Twoje nawyki żywieniowe i podpowie co warto zmienić w Twoim menu.

Zajrzyj na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Nie odchudzaj się bez wiedzy rodziców.

Pozdrawiam