Interpretacja badania BAC tarczycy u 30-latki

Witam poproszę i interpretacje BAC: Uzyskany materiał cytologiczny jest obfity, wśród krwistego tła znajduja się liczne tyreocyty w grupach, zespołach i rozproszeniu(bez wydzielających się struktur pęcherzykowych). Tyreocyty z zaznaczonymi roznicami w wielkości jader, w części z pojedynczymi wyraźnymi jaderkami i kwasochłonna obfita cytoplazma. Nieco tyreocytow dwujadrowych. Dodam, ze guz ma wymiar 2x3 cm, lewy plat tarczycy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym przypadku nie stwierdzono komórek nowotworowych.