Interpretacja testu Roma u 29-letniej kobiety

Proszę o interpretacje wyników testu roma He4-61,5(norma 0,0 - 60,5) Ca125-18,01(norma 0,00-35,00) roma przed menopauza 11,76 (norma do 11,4) mam torbiel na jajniku 4 cm wykryta w lutym i powoli rośnie ma przegrody .Ciągle mam wzdęty brzuch nie wiem czy z powodu torbieli .Co dziwne lekarka nie zapisała mi żadnych leków tylko test roma kazała zrobić bo nie pokoi ja struktura torbieli . Wizytę mam za tydzień dopiero .Co mam dalej robić .Bardzo dziekuje za odpowiedź. Emka 29 lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam! Wynik testu jest nieznacznie ponad normę i w zestawieniu z badaniami obrazowymi musi Pani poczekać na wizytę i zastanowić się nad dalszym postępowaniem. Leczenie farmakologiczne nie jest leczeniem wymaganym w Pani sytuacji. Pozdrawiam