Irracjonalny strach u nastolatka

Mam wrażenie że w moim domu dzieją się rzeczy paranormalne, szafka sie czasem sama wysunie, krzeslo sie samo kręci dookola, boje się tez zasnac w nocy i dopoki nie padne ze zmeczenia to samowolnie mi sie to nie udaje. Co mam zrobić, czy mój strach jest irracjonalny?

Aleksander Ropielewski

Witaj. Z Twojego opisu wynika, że masz irracjonalne lęki typowe dla zaburzeń lękowych. Sugerowałbym wizytę u psychiatry, który pomoże Ci znaleźć przyczynę problemu. Im wcześniej tym lepiej bo zaburzenia lękowe mają tendencję do eskalacji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Witam,
Przy tego typu irracjonalnych lękach warto skontaktować się z lekarzem psychiatrą i rozpocząć leczenie.
Pozdrawiam