Jak bezpiecznie zejść z leku Paraximor i potem do niego wrócić?

Witam, stosuje paraximor od miesiąca. Zbliża się wesele i będzie zakrapiane alkoholem. Jak zejść bezpiecznie z leku i po weselu do niego wrócić. Dziękuje za odp

Szanowny Panie, nie można uzależniać stosowania leków od spożywania alkoholu, jeśli chcesz Pan zrezygnować z leczenia to proszę omówić ten fakt z lekarzem prowadzącym