Jak jeść normalnie i nie odczuwać ciągle głodu?

Jak jeść normalnie? Ciągle coś jem i ciągle jestem głodna. Nawet jeśli sobie postanowię, że od dzisiaj jem normalnie to i tak mi nie wyjdzie. Wypije rano kawę z mlekiem i cukrem no to sobie myślę, że miała za dużo kalorii i i tak już nic nie schudnę i dopycham się wszystkim po kolei na maksa... Proszę pomóżcie mi... Nie chcę żeby moim życiem rządziło jedzenie...

Witam!

Zachęcam do bezpośredniej konsultacji dietetycznej i wspieranie się indywidualnym planem żywieniowym. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Ogólne wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska