Jak leczyć szorstkie pięty?

Od lat miałam problemy ze stopami. Od paru tygodni moje pięty stały się szorstkie do granic możliwości. Co mam zrobić ? Próbowałam już wszystkiego.

Dzień dobry,

Proponuje udać się do podologa. Może problem jest nieco bardziej poważniejszy niż się wydaje skoro nic Pani nie pomaga. W domu warto zaopatrzyć się w krem do stóp z mocznikiem, który ma właściwości zmiękczające.

Pozdrawiam serdecznie.