Jak na organizm działa Vicotrat?

Jak Vicotrat D3 działa na organizm? Czy przyjmując go mozna sobie zaszkodzić? Czy jeśli osoba ma wynik badania z wit d3 z krwi na poziomie 38 to można podać Vicotrat d3?

Przede wszystkim nie podała Pani jednostek wyniku poziomu witaminy D3 (a właściwie stężenia 25(OH)D). Ponadto Vicotrat D3 z tego co mi wiadomo, jest lekiem na receptę, więc wszelkie wątpliwości należy rozwiać podczas rozmowy z lekarzem, który zapisał lek.

Pozdrawiam

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl