Jak rozumieć ten opis eeg?

Witam robiłem badanie eeg jestem po napadzie padaczki badanie opisane następująco Zapis z czynnością podstawowa zaburzona, zwolniona z niewielkimi zmianami uogolnionymi napadowymi narastającym nieco w HW

Więcej informacji na temat ataku padaczki i pacjenta: wieku , niepokojących objawów, powikłań okołoporodowych etc , stanu aktualnego. To opis EEG; do interpretacji klinicznej, po zbadaniu Pacjenta. Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań Najważniejszy stan Pacjenta Wskazana okresowa kontrola, zależnie od zaleceń Neurologa i stanu Pacjenta. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.