Jak sobie pomóc ze stosowaniem tych leków?

Dziendobry Lekarz przepisal mi Fluoxitine Antydepesant by pomoc mi z moim nalogiem alkoholowym Lek spowodowal brak apetytu i zawroty glowy, brak skupiania sie w pracy, dezorientacje .Bralam 20 mg przez kilka dni Odstawilam bo zle sie czulam. Lekarz nie przepisal mi nic innego. Nie pilam 2 tygodnie. W sobote wypilam 2 piwa na grilu u znajomych, ale zle sie poczulam. Jak mam sobie pomoc? magda

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza psychiatry i kierowac się jego zaleceniami