Jak wyleczyć te napuchnięte jajniki?

Dzień dobry. Mam 24 lata. Od jakiegoś tygodnia strasznie mam napuchniete jajniki ( Da wielkości w dotyku orzecha włoskiego). Bolą i dołączają jak chodzę, jak wstaje, Siadam. Z dwa tygodnie temu, Dostałam okres, Który trwał jeden dzień, wczoraj też dostałam i dziś już go nie mam. Nie mam problemów z oddawaniem moczu, wręcz przeciwnie, oddaje go bezproblemowo i Dosyć Częściej niż dotychczas. Ostatnio miałam strasznie gorące ciało całe. Czasami często zdarza mi się chęć spania. Co to może oznaczac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć