Jak zaradzić nadmiernym upławom?

Witam. Mam 18 lat i strasznie przeszkadzaja mi nadmierne uplawy. Niestety wydaja takze nieprzyjemny zapach przez co czuje sie niekomfortowo. Dodam,ze choruje na niedoczynnosc tarczycy,a moj okres wystepuje bardzo rzadko co sie wiaze z nieregularnoscia. Jak moge zaradzic tym uplawom?

Dzień dobry,

Najprawdopodobniej ma Pani infekcję. Powinna zgłosić się Pani do ginekologa, który zaleci odpowiednie leczenie - najprawdopodobniej globulki, a być może również leczenie doustne. Celem kontroli tarczycy proszę oznaczyć TSH, FT4 i FT3.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych