Jak zdiagnozować te bóle od serca?

Witam, mężczyzna wiek 59l.lewa komora serca rozm. max. zauważona duszność wysiłkowa. Objaw... dość często w ostatnim półroczu występuje ból o różnym nasileniu w okolicy(pod) lewym skutkiem, rodzaj bólu kłujący, czasami promieniowały w okolicę pachy. Jakie badania wykonać aby zdiagnozować ból.

Witam,

ze względu na dolegliwości bólowe i wysiłkowe dobrze by było wykonanie badania obrazowe RM kręgosłupa piersiowego oraz klatki piersiowej jest to badanie bezpieczne dla zdrowia i bardzo dokładna ocena narządów które mają zostać zdiagnozowane. Również diagnostyka holter 24 godzin oraz badania z krwi panel kardiologiczny. Ocena diagnostyki i konsultacja dobrego kardiologa który oceni stan zdrowia.

Pozdrawiam