Jaka powinna być dalsza diagnostyka po tym rezonansie głowy?

Jestem po rezonansie głowy. W opisie mam: Na pograniczu korowo-podkorowym prawego płata czołowego widoczne drobne ognisko podwyższonego sygnału w sekwencji FLAIR T2, średnicy, 2mm- o charakterze przebytej zmiany niedokrwiennej. Czy jest czego obawiać?Jaka dalsza diagnostyka, ewentualnie do którego lekarza powinienem się zgłosić dalej? Dziękuję.

Witam! Drobne zmiany pochodzenia naczyniowego w istocie białej, jeżeli nie jest ich zbyt wiele, praktycznie pozostawiamy bez leczenie. W innym wypadku, przy większej ilości, wskazana jest diagnostyka różnicowa, aby wykluczyć inne przyczyny tych zmian. Powodzenia W. Łuczkowski.