Jaki jest powód plamienia u kobiety starającej się o dziecko?

witam. Mam 33lata i staram się z mężem o dziecko. W poprzednim cyklu kilka dni po owulacji zaczęłam czuć dziwny ucisk w macicy. Takie uczucie jak by coś było w środku. Przeszło dopiero przy miesiączce. Byłam na usg w tym cyklu dwa razy, przed owulacją i w dniu owulacji. Lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości. Po kilku dniach od owulacji i współżyciu dziwne uczucie wypełnienia powróciło i dodatkowo pojawiły się plamienia. (Głównie podczas oddawania moczu ).co może być przyczyną ?

Te pytanie należy zadawać ginekologowi prowadzącemu. To on znający wyniki badań USG przezpochwowych, badań wziernikowych może dać w tym względzie odpowiednią odpowiedź. Może to jakieś zaburzenia na tle hormonalnym co może wymagać odpowiednich, w odpowiednim czasie badań laboratoryjnych.